Упаковка: 1 л та 10 л
МС сет - інноваційна формула висококонцентрованих активних фітоїнгрідієнтов, що містить бетаїни, цитокініни, ауксини і гібберелліни, амінокислоти і альгінову кислоту, мезо і мікроелементи. Склад спеціально розроблений для подолання стресів (особливо низько і високотемпературних), стимуляції метаболізму і фотосинтетичної активності, а так само всіх чинників тих, що дозволяють відновити і підтримати високий рівень продуктивності.
Універсальне органічне добриво з ефектом стрес - стимулятора для листового підживлення, на основі високоефективних фітогормонів і включає в себе: цитокініни, бетаїн, алгіновой кислоту, амінокислоти. Стимулятор збагачений цинком в хелатній формі і бором, що істотно стимулює рослину в період цвітіння і утворення зав'язі.
Фітогормони і мікроелементи для кожної критичної фази розвитку рослин.
Всі рослини проводять власні регулятори зростання, такі як цитокинін, гиббереллін, ауксин, і т.д. Проте в умови стресу (засуха, жара, вітер, заморожування, фітотоксичность) виробітку своїх власних гормонів сильно знижується. Це приводить до ослаблення рослини, роблячи його чутливішим до дії хвороб і шкідників. Стимулятори МАКСІКРОП ефективні за рахунок високої концентрації в них перерахованих гормонів.
Розглянемо, спершу, функції основних інгредієнтів стимуляторів МАКСІКРОП.
Цитокиніни. Процес ділення клітин в біології іменується цітокінезом, звідси і назва цієї групи з’єднань - цитокиніни. В даний час цитокиніни виявлені в мікроорганізмах, водоростях, папоротях, мохах і в багатьох вищих рослинах. Проте зміст їх в тканинах більшості рослин дуже мало. Ідеальним джерелом цитокинінов є Фукус пузирчастий, вибраний як сировинна основа компанією Валагро при виробництві своїх стимуляторів.
Ауксини: У 20-х - 30-х роках нашого сторіччя було встановлено наявність в рослинах ростових гормонів: индолил-три-оцетової кислоти (ІУК) і її похідних. Вони отримали загальну назву “ауксини”. ІУК також часто називають гетероауксином. Отже, ауксини були відкриті при вивченні зростання рослин, проте їх функції набагато ширші. Вони є учасниками процесів ділення, зростання, диференціації кліток.
Гіббереллін. В даний час виявлено близько 60 різних гіббереллінов, для позначення яких використовується абрівіатура ГА, сама гибберелловая кислота по цій номенклатурі має позначення ГА3. Органи і тканини рослин містять від двох до декількох з’єднань гиббереллінової природи. Зміст, форма, стан гібберелліна в процесі зростання і розвитку рослини не залишаються постійними. Накопиченню ГА в рослинах сприяє освітлення: протягом доби вдень зміст їх в органах рослин збільшується, а вночі – зменшується. В цілому, вміст ГА в тканинах рослин змінюється від 0,01 до 1,4 міліграма на 1 кг сирої маси. Найбільш високий вміст ГА в незрілому насінні.
Альгінова кислота. Наявність альінатів в складі стимуляторів МАКСІКРОП підвищує резистентність оброблених рослин до вірусних інфекцій.
Бетаїн. Одна з функцій бетаїна – збільшення проникності мембран кліток до води, активізація процесу фотосинтезу і допомога в подоланні рослинами стресів від дії токсинів.
Склад:
- Zn,% - 1,5
- карбогідратів,% - 3,5
- алгіновой кислота,% - 1,0
- Цитокиніни, - 600ppm
- Бетаїн, - 100pmm
Норма витрати:
- Квіткові і кімнатні культури: 25мл / 10л води і 2 обробки з моменту цвітіння через 7-10 днів.
- Хвойні та декоративно листяні культури: 30мл / 10л води і 2 обробки на фазі розвитку з інтервалом 7-10 днів.
- Фруктові і ягідні культури: 25 -30мл / 10л води 2 обробки до моменту появи першої зав'язі з інтервалом 7-10 днів.
- Овочеві культури: 25мл / 10л води 2 обробки з моменту цвітіння до появи першої зав'язі з інтервалом 7-10 днів.
- Газони: 250мл / 100л води і розподілити на 10 соток.время для внесення квітень-травень.
- Технічні культури: 2л / 1га і 1-2 обробки до моменту зав'язі з інтервалом 7-10 днів.